|
MAIS-Flexis collectiebeheer |
|
| MAIS-Flexis is ons archiefbeheersysteem, dat alle belangrijke taken van een archiefdienst, van het beschrijven en presenteren tot het beheren en beschikbaarstellen, ondersteunt.
Uw voordelen:
Alle werkzaamheden worden ondersteund
- Gebruik één systeem voor alle processtappen, van relatiebeheer tot archiefontvangst, van beschrijven, ordenen en selecteren, van beheren tot het ter beschikking stellen op de studiezaal
- Beschrijf in één systeem alles, van semi-statische tot statische archieven, van beeldbank en historisch topografische atlas tot bibliotheek, van burgerlijke stand en kerkelijke genealogische bronnen tot notariele archieven.
Modulair
- Dankzij haar modulaire opbouw is MAIS-Flexis geschikt voor zowel kleine als zeer grote archiefdiensten. Bijzonder is wellicht dat standaard alle modules worden geleverd, waarbij u vervolgens zelf besluit welke gebruiker welke functies tot zijn beschikking krijgt.
Flexibel
- Op basis van een standaardinrichting besluit u zelf hoe u uw archief- of museumstukken wilt beschrijven.
- Besluit zelf op welk niveau van beschrijven welke (flex-)velden gebruikt worden. Ontdek de vrijheid informatie naar eigen behoefte vast te leggen en te structureren.
Vrijheid
- Pas de inrichting desgewenst zelfstandig en zonder onze tussenkomst aan.
|
Multi-user
- Het is zonder problemen mogelijk met meerder mensen tegelijkertijd in MAIS-Flexis te werken. Dat wil zeggen dat verschillende medewerkers van desgewenst verschillende archiefdiensten in een gezamelijke database kunnen werken, waarbij per gebruiker de toegangsrechten in te stellen zijn en u bepaalt wie toegang tot welke gegevens heeft. Dat bespaart kosten en administratieve moeite én u bent uitstekend voorbereid op de toekomst.
Uitwisseling van data
- Standaard biedt MAIS-Flexis de mogelijkheid archieftoegangen naar de volgende formaten te exporteren: Word, Excel, EAD-XML, export naar MAIS-Internet.
- Indien u een ander uitvoerformaat wilt gebruiken (bijv. Excel of een ander XML-formaat) dan kunt u deze zelf ontwerpen en naar wens inrichten, of wij kunnen dit voor u doen.
Uitbreidbaar
- U wilt snel en eenvoudig een uitbreiding van het systeem? Bijvoorbeeld, een nieuwe query, een nieuwe relatie of een nieuwe archiefeenheid? Geen probleem. Ten eerste heeft u de mogelijkheid veel zaken zelf in te richten of wij helpen u snel en effectief.
- Service en klanttevredenheid staan bij ons op de eerste plaats!
Altijd up-to-date
- Wij zijn van mening dat archiefdiensten altijd met de laatst beschikbare software moet kunnen werken. Daarom zijn nieuwe releases en versies in het algemeen zonder extra kosten beschikbaar.
- Dat betekent dat u niet alleen de updates binnen een versie krijgt (bijv. van v5.1 naar v5.2) maar ook automatisch de nieuwste versie (bijv v6.0, v7.0) zonder extra kosten!
|
|